Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Ochrona dyskontu podejrzewała go o kradzież. Jednak w plecaku 19 latka zamiast skradzionych artykułów znaleziono słoik z marihuaną. Do zatrzymania doszło w jednym z supermarketów w Łodzi.

Uwagę ochrony przykuł młody mężczyzna, który wszedł do dyskontu, błąkał się między regałami i bardzo dziwnie się zachowywał.

Jeden z ochroniarzy podszedł do 19 latka. Poprosił go o otwarcie plecaka. Mężczyzna odmówił i dlatego ochrona wezwała policję. Spanikowany otworzył plecak, wyjął słoik zaczął zjadać jego konopną zawartość.

Nie udało mu się jednak skonsumować całej zawartości słoika. Na miejscu pojawili się policjanci. Okazało się, że w słoiku było 11 gramów marihuany.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Ze względu na to, że 19 latek był pod wpływem konopi został przewieziony do kliniki ostrych zatruć. Grozi mu do trzech lat za kratkami.

Czy jedzenie marihuany działa?

Abstrahując od powyższego wydarzenia, jedzenie marihuany może dostarczyć znacznie silniejszych doznań niż palenie czy waporyzacja. Jednak aby skonsumowana marihuana odpowiednio zadziałała należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, jak dekarboksylacja, o których pisaliśmy tutaj – Palić czy jeść… Droga do mocnych faz wiedzie przez żołądek, nie płuca!

jedzenie-marihuany

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja