GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

ONZ i WHO chcą legalizacji marihuany. Organizacje wspólnie nawołują kraje członkowskie do ponownego przeanalizowania i uchylenia represyjnych przepisów, które okazują się mieć negatywne skutki zdrowotne.

Organizacje jasno precyzują, że przepisy, które mają na myśli, dotyczą używania lub posiadania narkotyków na własny użytek. Dotychczas WHO nawoływała do dekryminalizacji narkotyków w kontekście zmniejszenia przypadków zakażeń HIV. Z kolei ONZ skupiało się na dowodach na wpływ narkotyków na zdrowie.

Na całym świecie rośnie poparcie dla dekryminalizacji narkotyków. Kolejne kraje znoszą sankcje karne za posiadanie lub zażywanie marihuany i innych substancji. Wiele organizacji, jak Międzynarodowy Czerwony Krzyż popiera takie działania. Dzisiaj do tej grupy dołączyły ONZ i WHO.

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

– Pomimo zagrożeń i wyzwań związanych z walką z narkotykami wierzę, że jesteśmy na właściwej drodze. Mam nadzieję, że razem możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie – powiedział António Guterres, sekretarz generalny ONZ miesiąc temu, podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Przeciwko Narkomanii. – Z doświadczenia wiem, jak indywidualne podejście oparte na zapobieganiu i leczeniu może przynieść pozytywne rezultaty – dodał Guterres.

Źródło: herb.com

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox