Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Czołowy producent medycznej marihuany Aurora, wchodzi do oktagonu. Nie będzie nikogo bić a leczyć. Dyrektor generalny firmy zapowiada “wieloletnią i wielomilionową współpracę” z czołowymi zawodnikami UFC.

Aurora Cannabis chce wspólnie z fajterami, rozwijać badania nad CBD. Chodzi tu o leczenie bólu stawów, urazów stanów zapalnych czy regenerację. Zawodnicy stosują od dawna marihuanę do rekonwalescencji, czego wielu nie kryje, jak bracia Diaz.

Bracia Diaz od dawna przyznaja się do palenia marihuany.

Jointy pod okiem lekarza.

Różnica w tym ‘projekcie’ będzie polegała na tym, że cały proces będzie się odbywać pod okiem lekarza a badania przeprowadzi UFC Performance Institute w Las Vegas. Dana White, Szef UFC, jest przekonany o pozytywnym działaniu medycznej marihuany, szczególnie gdy podobny projekt dotyczył wcześniej zawodników NHL. Zawodnicy tego, nie ukrywajmy, brutalnego sportu, bardzo często mieli problemy z uzależnieniem od opiatów i leków przeciwbólowych.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Drugim istotnym aspektem dla pacjentów i zwolenników marihuany jest kwestia wizerunkowa konopi indyjskich. W momencie pojawienia się marihuany na stałe w sztukach walki i sporcie, będzie o wiele łatwiej przekonać ostatnich niedowiarków, sceptyków czy przeciwników legalizacji.

Zapasy po marihuanie.

Marihuana jest obecna w sztukach walki już od dawna. Świadczy o tym chociażby High Rollerz – turniej brazylijskiego jiu-jitsu, w którym zawodnicy palą jointy przed walką.

Jest to forma sprzeciwu dla zakazu palenia marihuany w sporcie. Założyciele turnieju, Matt Staudt i Big Lonn Howard, chca w ten sposób wyrazić sprzeciw polityce zakazującej palenia marihuany ustanawiając nowe standardy. A do wygrania jest… prawie pół kilo kalifornijskiego zioła.

Źródło: ”sporteuro.pl”

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja