grow shop, sklep ogrodniczy, uprawa roslin
grow shop, sklep ogrodniczy, uprawa roslin
grow shop, sklep ogrodniczy, uprawa roslin
grow shop, sklep ogrodniczy, uprawa roslin

Kalifornia legalizuje marihuanę rekreacyjną. Niemcy rekrutują specjalistów i biologów ds. marihuany w związku z legalizacją marihuany medycznej i uruchomieniem upraw. Mike Tyson uprawia zioło i odbiera słowa uznania lokalnych władz za tworzenie nowych miejsc pracy a Norwegia dekryminalizuje posiadanie marihuany.

Nie jest to prolog opowieści fantasy, tylko fakty, odzwierciedlające aktualne zmiany prawno-kulturowe na świecie.

Mimo to, w Polsce, wiele osób związanych z branżą konopną musi stawić czoło niebywałym przeciwnościom, utrudniającym prawidłowe i efektywne prowadzenie działalności. Skoro Bank WBK wypowiada umowę konta bankowego z powodu prowadzenia restauracji oferującej produkty z konopi siewnej, mamy do czynienia z istną patologią.

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep

Podczas gdy Youtube jest pełen brutalnych teledysków, wulgarnych vlogów czy filmików epatujących przemocą i alkoholem, pożyteczny kanał „Wiem co ćpiem” zostaje zablokowany. Mało tego, podobne kanały, uświadamiające i edukujące widzów w kwestii narkotyków, na całym świecie, świetnie funkcjonują, poszerzając swoje zasięgi z roku na rok.

Nawet CannabisNews spotyka się z podobnymi utrudnieniami ze strony Facebook’a. Wszelkie artykuły, nawet te naukowe czy wywiady nie mają szans na płatną promocję. Facebook argumentuje to faktem, iż promujemy zażywanie narkotyków. NARKOTYKÓW!?

Z podobnym problemem zderzył się Przemysław Zawadzki, właściciel restauracji „Filip z Konopi” w Warszawie. Facebook również uniemożliwia mu przeprowadzać płatnych kampanii marketingowych na łamach portalu, tłumacząc, iż promuje on zażywanie narkotyków.

Sam poszkodowany o sytuacji:

„Ostatnio głośno było o tym jak WBK wypowiada umowy z klientami korzystającymi z kryptowalut. Na tytułowym obrazku wypowiedzenie z jeszcze bardziej absurdalnym i oczywiście nieprawdziwym uzasadnieniem.

Bez rozprawy, bez wyroku skazującego, oni wiedzą swoje. Zaraz MPWiK będzie nam wysyłać pisma z analizami laboratoryjnymi moczu.

I nie winiłbym tu jakoś specjalnie facebooka, google’a, WBK czy youtube. Oni się po prostu boją, a zapewne wielu z ich pracowników kręci sobie po robocie śmieszne papieroski i rozmyśla nad tym jak niemiłosiernie popieprzone jest polskie prawo”

Nic dodać, nic ująć.

Przeczytaj więcej o absurdach w naszym kraju tutaj.

Źródło: ”Facebook

 

GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer
 • malpigwalt .

  Co za pojebana akcja.

 • Marcin Bondaruk

  potrzebujecie pomocy prawnej? prv

 • Karolek Karolek

  To wbrew konstytucji przecież mamy niby wolny kraj

 • Karolek Karolek

  Mamy wolny kraj prawo wyboru jeśli ludzie chcą legalnie palić czemu się tego zabrania