GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

Yelp mówi wyraźne NIE firmom związanym z branżą konopną, chcącym reklamować się na portalu. Co więcej, właśnie zerwał umowę z gabinetem masażu w Kolorado, który korzysta z olejków do masażu z domieszką THC.

Masaż olejkiem z THC

Kością niezgody była reklama popularnego masażu „Mile High” na stronie internetowej firmy. Do zabiegu używa się bowiem olejków z THC, psychoaktywnym składnikiem konopi. Właśnie przez to Yelp zaklasyfikował LoDo Massage & Private Yoga Studio jako „klinikę marihuany” – czyli kategorię do której zwykle zalicza się coffeeshopy czy apteki oferujące marihuanę medyczną.

Podoba ci się? Polub nas
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

Właściciel gabinetu tłumaczy, że do masażu używa olejku Apothecanna – olejku z domieszką THC, który pozwala na ukojenie bólu podczas masażu. THC nie dostaje się do krwioobiegu i nie powoduje uczucia haju, jaki pojawia się przy paleniu trawy. Zabieg nie jest przez to kosmicznie drogi ani pracownicy nie sprzedają olejku w butelkach. Jednak dopóki LoDo Massage używa na stronie akronimu THC, dopóty reklama firmy nie wróci na portal.

Yelp masaż THC

Przedstawiciel Yelp tłumaczy, że jako spółka notowana na giełdzie i działająca w granicach prawa federalnego nie mogą pozwolić sobie, by promować cokolwiek, co jest nielegalne w oczach prawa.

Jak zakaz reklamy na Yelp wpłynie na obroty firmy? A może nagłośnienie sprawy wyjdzie im tylko na dobre? Czas pokaże.

Źródło: Ricardo Baca, thecannabist.co

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here