cannabisland

Mężczyźni, którzy wkradli się do opuszczonego domu w celu zapalenia jointa nie spodziewali się wszystkiego oprócz wielkiego kota. W budynku znaleźli bowiem tygrysa.

Policja z Houston w Texasie została powiadomiona przez ‘włamywaczy’ w momencie gdy ich oczom ukazał się klatka, w której był tygrys.Funkcjonariusze podejrzewali, iż mężczyźni doznali halucynacji z powodu zbyt dużej ilości wypalonych konopi indyjskich. Jednak, po przyjechaniu na miejsce zgłoszenia, zobaczyli na własne oczy, że zgłoszenie jest w stu procentach prawdziwe.

“Zobaczyli tygrysa w tym pustym budynku, który najprawdopodobniej został opuszczony” powiedział sierżant Jason Alderete, z wydziału dla zwierząt policji w Houston.“Próbowali wejść do budynku w celu zapalenia marihuany. Zapytaliśmy się czy są nadal pod jej działaniem czy rzeczywiście widzieli tygrysa” kontynuuje sierżant.

Po zdobyciu pozwolenia na przeszukanie posiadłości, oficerowie znaleźli, ważącą 160kg, samicę tygrysa.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Przyjazny kociak?

Pomimo ‘przyjaznego’ zachowania tygrysicy względem policjantów, została uśpiona i przewieziona do schroniska dla zwierząt. Klatka, w której była przetrzymywana, była zdecydowanie za mała na tak duże zwierzę.

But there were also several packages of meat nearby, which suggested the tiger’s owner had not abandoned the pet entirely.

Koło klatki można było zauważyć paczki z mięsem, jednak warunki jakie tam panowały, całkowicie nie nadawały się na trzymanie tygrysa.

“Posiadanie tygrysa jest bardzo podobne do posiadania dziecka” mówi Heidi Krahn, przewodnicząca lokalnej fundacji dla zwierząt. “Znalezienie stałego domu dla takiego kota będzie bardzo trudne – mogą być jak naładowany pistolet”

Źródło: ”theindependent.co”