GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

Aromaterapia to sprawdzony od dziesiątek lat sposób na walkę z wieloma dolegliwościami. Działa łagodnie i jest bezpieczna. I choć wielu z nas kojarzy się z babcinymi metodami, to doświadczenia kolejnych pokoleń pokazują, że mało który alternatywny sposób leczenia, czy relaksacji może jej dorównać skutecznością. Dziś dzięki waporyzacji korzystanie z ziół staje jeszcze zdrowsze, dyskretniejsze i bardziej oszczędne. Sprawdźmy, co to jest waporyzator, jak działa i dlaczego koniecznie trzeba go kupić?

Aromaterapia to prosty i niedrogi sposób na poprawę samopoczucia i nastroju. Wiele osób korzystających z tej formy ziołolecznictwa zauważa również konkretne korzyści dla zdrowia. W ostatnich latach pojawiała się na rynku oferta urządzeń, które pozwalają na znacznie efektywniejsze czerpanie energii z ziół zarówno w celach leczniczych, jak i relaksacyjnych. Mowa o waporyzatorach (vaporizerach), których efektywności nie da się porównać z żadnym dotychczas znanym sposobem używania ziół. Zarówno tradycyjne palenie, parzone napary, czy nalewki z ziół nie zapewniają tylu tak wyraźnych doznań jak vaporizer.

Waporyzator – jak się go używa?

Podczas palenia przy pomocy vaporizera zioła ulegają waporyzacji, czyli procesowi, w którym do pary przedostają się wszystkie aktywne substancje zawarte w ziołach. W trakcie palenia nie dochodzi jednak do zapłonu. Nie ma więc dymu, substancji smolistych, popiołu. Ma to oczywiście konkretny wymiar oszczędnościowy – dzięki braku samoistnego spalania waporyzacja jest dużo ekonomiczniejsza, niż tradycyjne palenie. Szczególnie, jeśli wykorzystamy pozostałości ziół w domowych wypiekach. Ponieważ zioła nie są spalane, smak użytej mieszanki nie jest w najmniejszym stopniu zakłócony. Wręcz przeciwnie. Uzyskana w taki sposób para jest łagodna, przyjemna i nie drażni gardła. Waporyzatory to 100% przyjemności i pełnia smaku.

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

„Taki sposób aromaterapii jest bardzo wygodny. Urządzenia są różnej wielkości, tak że np. używanie waporyzatora jest również możliwe w podróży, czy na spacerze. Małe vaporizery bez problemu mieszczą się w torbie, czy plecaku. Modele do użytku domowego są większe, ale w efekcie zyskujemy znacznie większą moc i efektywność urządzenia.” – mówi Andrzej Ruszowski z firmy https://www.vapefully.com/pl/. Otoczenie w żaden sposób nie doświadcza zapachu, co przy tradycyjnym paleniu nie jest zaletą. Nie wszyscy domownicy mają ochotę na wdychanie intensywnych oparów, a przy waporyzacji problem ten po prostu przestaje istnieć. Para jest wdychana przez użytkownika przez ustnik (waporyzatory przenośne), albo wężyk lub balonik (waporyzatory stacjonarne).

Volcano Storm WaporyzatorWaporyzacja dla zdrowia i relaksu

Waporyzacja daje możliwość odkrycia znanych od lat ziół na nowo. Dostępnych mieszanek można używać do leczenia i w profilaktyce wielu popularnych schorzeń. Vaporizer pomaga na migrenę. Można używać waporyzatora przeciw atakom kaszlu, czy przy astmie.

Waporyzacja vapefully
Waporyzacja vapefully
Waporyzacja vapefully
Waporyzacja vapefully

Bardziej zaawansowani użytkownicy chętnie eksperymentują ze składem wkładów do vaporizera i tworzą własne mieszanki o unikalnym działaniu i smaku. Co można wrzucić do waporyzatora?? Rumianek, chmiel, tymianek, mięta pieprzowa, mech islandzki, babka lancetowata, waleriana, melisa to tylko kilka przykładów ziół używanych do waporyzacji. Od jakiego wieku waporyzatory są dostępne? Z reguły bawią się nimi osoby pełnoletnie.

Eksperymenty z waporyzowaniem ziół w waporyzatorze potrafią być bardzo wciągające, na tyle, że wokół waporyzatorów gromadzą się ludzie zainteresowani zabawą i niebanalnymi przeżyciami. Waporyzacja świetnie niweluje stres. Przy konkursach i pokazach wydmuchiwania pary z vaporizera cały świat genialnie bawi się na domówkach. Do tego najlepiej nadają się waporyzatory, które generują gęstą i intensywną parę przypominającą tą z tradycyjnego palenia.

https://www.youtube.com/watch?v=ZGZoP48DfQA

Ziołolecznictwo dzięki waporyzacji zyskuje nowe życie. Młodzi, pełni energii użytkownicy vaporizerów zamiast faszerować się niepotrzebnymi substancjami smolistymi sięgają po naturalne zioła i w ten sposób korzystają z aromaterapii, która służy zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

 

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep