GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

Granie na komputerze czy konsoli to dla wielu spośród nas wspaniała rozrywka. Kto grał pod wpływem zielonego suszu ten wie, że jest to niezwykle przyjemna kombinacja. Do grania w gry szczególnie dobrze pasuje waporyzacja, poniżej prezentujemy Wam więc 3 naszym zdaniem najlepsze modele dla graczy. Dzięki nim wieczór z grami będzie kompletny!

Współczesne gry komputerowe są niesamowite i dosłownie zapierają dech w piersiach. Fani zioła jednocześnie będący maniakami gier doskonale wiedzą, że wirtualny świat jest znacznie bardziej wciągający gdy jesteśmy pod wpływem kannabinoidów – wówczas gry fascynują z podwójną mocą i nabierają wcześniej nieznanego wymiaru.

Z graniem w gry przez dorosłego gracza-miłośnika zioła doskonale komponują się waporyzatory – z racji na śladową ilość emitowanego zapachu można ich używać wewnątrz mieszkania bez konieczności raczenia zapachem dymu wszystkich domowników, co byłoby nieuniknione w przypadku klasycznego palenia.

Dla graczy szczególnie dobrze nadają się tzw. vaporizery on-demand, czyli modele oferujące styl inhalacji polegający na braniu pojedynczych buchów co jakiś czas, co umożliwia przerwanie inhalacji w dowolnym momencie bez żadnych strat. Z punktu widzenia gracza jest to rozwiązanie idealne – można zaciągnąć się raz lub kilka razy w czasie wczytywania się kolejnego poziomu i odłożyć urządzenie na bok, bez marnowania materiału, który dalej byłby ogrzewany. „Do takiego użytku faktycznie vaporizery on-demand sprawdzą się dużo lepiej niż modele sesyjne, jak np. DaVinci IQ Vaporizer – te ostatnie dla najlepszej wydajności wymagają wykorzystania całej zawartości komory podczas jednej inhalacji, bez dzielenia jej na kilka mniejszych.” – komentuje Ryszard Fazowski z VapeFully, ekspert z zakresu waporyzacji.

Ogrzewanie suszu jedynie w trakcie zaciągania się, czyli cecha charakterystyczna dla modeli typu on-demand, w praktyce oznaczać będzie więc, że nawet jeśli pochłonięci grą odłożymy urządzenie na bok po kilku wdechach, to i tak nic się nie zmarnuje. Możemy więc w pełni skupić się na grze, dopasowując waporyzację do grania, nie zaś odwrotnie.

Waporyzator z najwyższej półki – Firefly 2 Vaporizer

Firefly 2 Vaporizer to prawdziwy cud techniki, o którym często mówi się, że to iPhone wśród vaporizerów przenośnych. Skojarzenie takie nie jest przypadkowe – jednym z twórców tego waporyzatora jest inżynier będący byłym wysokiej rangi pracownikiem firmy Apple. Firefly 2 jest w pełni konwekcyjnym waporyzatorem on-demand – ogrzewa susz tylko i wyłącznie gorącym powietrzem, zaś do pracy jest gotowy w zaledwie 3 sekundy. Jest to więc model wręcz stworzony dla fanów gier komputerowych – w czasie krótkiej przerwy w grze, np. podczas wczytywania, można zaciągnąć się raz lub kilka razy – bez długiego czekania, aż urządzenie się rozgrzeje i bez konieczności wykorzystania całej zawartości komory naraz.

Firefly 2 design waporyzator gry cannabisnews

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

Następnie Firefly 2 może zostać odłożony na bok i cierpliwie czekać na kolejną okazję, przy której będziemy mogli go użyć. „Dzięki konwekcyjnemu ogrzewaniu i szklanej ścieżce pary Firefly 2 jest w stanie dostarczyć pary o niezwykle wysokiej jakości i zdecydowanie najlepszym smaku spośród wszystkich elektronicznych waporyzatorów przenośnych. Choć para jest doskonale schłodzona i dzięki temu łagodna dla naszych dróg oddechowych, to jednocześnie jest mocna. Jest to także bardzo oszczędny vaporizer przenośny – do inhalacji składającej się ze średnio 8 zaciągnięć zużyjemy zaledwie 0,15 g suszu.” – ocenia poproszony o komentarz Ryszard Fazowski, ekspert reprezentujący sklep z vaporizerami VapeFully.

Dodatkowo, Firefly 2 za pośrednictwem Bluetooth można połączyć z aplikacją na smartfona umożliwiającą precyzyjną kontrolę temperatury, a także personalizację niektórych ustawień. Zarówno samo urządzenie jak i dołączone do niego akcesoria (których jest sporo, w tym zapasowa bateria) odznaczają się niezwykle wysoką jakością wykonania. Co ciekawe, Firefly 2 jest tzw. modelem 2 w 1 – nadaje się zarówno do suszu, jak i do koncentratów. Jesienią 2017 roku ukazała się duża aktualizacja firmware (oprogramowania urządzenia), która w znacznym stopniu zoptymalizowała pracę Firefly 2 – do tego stopnia, że większość użytkowników i recenzentów uznała tę aktualizację za przełomową. Firefly 2 Vaporizer obecnie jest więc jeszcze lepszy niż wcześniej.

Vaporizer Premium - VapeFully
Vaporizer Premium - VapeFully
Vaporizer Premium - VapeFully
Vaporizer VapeFully

Stylowy, drewniany waporyzator dla gracza – Sticky Brick Original

Choć Original Sticky Brick Vaporizer również jest w 100% konwekcyjnym waporyzatorem typu on-demand, to działa on w kompletnie inny sposób niż Firefly 2. Sticky Brick Original nie posiada cyfrowej kontroli temperatury ani żadnych podzespołów elektrycznych czy elektronicznych – zamiast tego użytkownik samodzielnie ogrzewa mini-palnikiem butanowym powietrze, które jest zasysane do komory z suszem. Wiąże się to z nieco bardziej skomplikowaną kontrolą temperatury w komorze, z drugiej jednak strony oznacza to szereg korzyści.

Po pierwsze i najważniejsze, Sticky Brick Original dostarcza pary bez porównania mocniejszej niż jakikolwiek model elektroniczny. Po drugie, prosta konstrukcja Sticky Brick Original oznacza, że jest to sprzęt praktycznie bezawaryjny. Po trzecie wreszcie, dzięki braku baterii nie musimy pamiętać o jej ładowaniu – wystarczy nam napełniony butanem palnik. Susz jest ogrzewany konwekcyjnie, co oznacza możliwość zaciągnięcia się dosłownie 1-2 razy i dokończenia nabicia później bez żadnych strat. Wielka moc pary oznacza z kolei, że 2 szybkie buszki dadzą efekty wystarczająco mocne. Sticky Brick Original doskonale nadaje się więc do ekspresowej inhalacji w trakcie wczytywania kolejnego poziomu.

Świetne działanie to jednak nie wszystko – Sticky Brick Original wyróżnia się także wyjątkowym wyglądem, ponieważ niemalże w całości jest zbudowany ze szlachetnego drewna – użytkownik ma do wyboru wersje z wiśni lub z orzecha. Bez dwóch zdań jest to jeden z najbardziej niezwykłych vaporizerów, jakie można obecnie kupić.

Grasshopper Vaporizer

Kolejna doskonała propozycja dla gracza to również model on-demand ogrzewający susz konwekcyjnie – Grasshopper Vaporizer. Dostarcza on pary o bardzo dużej mocy w ciągu zaledwie 5 sekund od włączenia. Vaporizer ten wyglądem do złudzenia przypomina zwykły długopis i przeznaczony jest do specyficznego stylu inhalacji, polegającego na braniu jednego-kilku buchów co jakiś czas – brzmi jak idealne urządzenie dla gracza! Dla nowych użytkowników tego modelu moc pary może być nie lada zaskoczeniem – to zdecydowanie jeden z najmocniej działających modeli dostępnych na rynku.

grasshopper waporyzator dla graczy cannabisnews

Jest on także niezwykle oszczędny – do wypełnienia całej komory wystarczy zaledwie 0,15-0,2 g zmielonego suszu. Inhalacja taką ilością ziółek zapewnia bardzo mocne doznania. Jeśli nie chcemy ograniczać się do jednego bucha i wolelibyśmy wykorzystać całe nabicie naraz, Grasshopper również poradzi sobie bardzo dobrze –wyróżnia się on ponadprzeciętną szybkością ekstrakcji, czyli wydobywania kannabinoidów zawartych w suszu. Dzięki temu całe nabicie można wykorzystać w zaledwie 4-5 wdechach. „Z punktu widzenia gracza jest to rozwiązanie o wiele wygodniejsze niż trwająca 10-15 minut inhalacja vaporizerem sesyjnym, takim jak np. Mighty Vaporizer. Grasshopper wręcz idealnie nadaje się do krótkiej przerwy w grze.” – ocenia ekspert z VapeFully. Co ciekawe, Grasshopper doskonale sprawdza się w przypadku podłączenia go do bonga.

To również doskonałe rozwiązanie dla gracza – waporyzując w domu nie musimy przejmować się mało dyskretnym wyglądem filtra wodnego, zaś filtracja wodna oznacza bez porównania lepsze chłodzenie pary, umożliwiające jeszcze większe buchy i jeszcze szybsze wykorzystanie nabitego do komory suszu. Prawdziwą wisienką na torcie jest dożywotnia gwarancja producenta, jaką objęty jest Grasshopper.

Gry i waporyzacja to dobrana para!

Opisane powyżej vaporizery są wręcz stworzone do długich wieczorów z grami, przy ich pomocy będziemy w stanie odbywać bardzo wygodne, szybkie inhalacje w trakcie krótkich przerw w grze. Z kolei gdy wrócimy do gry, waporyzatory te będą spokojnie oczekiwać na wznowienie przez nas inhalacji i susz nie będzie się samoczynnie ogrzewał, co miałoby miejsce gdybyśmy korzystali z modelu sesyjnego, ogrzewającego susz przez cały czas trwania inhalacji. W przypadku problemów z wyborem vaporizera pomóc mogą bezpłatne konsultacje – darmowej rady można zasięgnąć u ekspertów z VapeFully, będących najlepszymi w Polsce fachowcami od vaporizerów. Waporyzatory to świetne urządzenia, które sprawdzą się w znacznie większej ilości sytuacji niż tylko wieczór z grami – z całego serca polecamy więc Wam tę nową, przyjazną dla zdrowia metodę konsumpcji suszu.

Chcesz poczytać więcej o waporyzacji? zapraszamy tutaj.

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep