GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

Święta już za pasem, czas najwyższy pomyśleć więc nad prezentami dla najbliższych. Jeśli wśród osób, które planujesz obdarować znajduje się miłośnik zielonego suszu, wówczas warto rozważyć sprawienie tej osobie vaporizera przenośnego – to doskonały pomysł na świąteczny prezent! Z naszego artykułu dowiesz się, które z dostępnych obecnie vaporizerów są szczególnie warte Twojej uwagi.

O waporyzacji pisaliśmy już całkiem sporo, zapewne więc wiesz już co nieco na jej temat. Jeśli jednak waporyzacja jest dla Ciebie nowością to zdecydowanie warto nadrobić zaległości w wiedzy. W skrócie: waporyzacja polega na odparowaniu kannabinoidów z suszu bez jego spalania. W efekcie wdychana jest para, która nie zawiera substancji smolistych oraz kilkuset różnych toksyn obecnych w zwykłym dymie. Pozwala to więc na przyswajanie zawartych w suszu kannabinoidów w sposób nieszkodliwy dla zdrowia, dodatkowo zaś jest o to o wiele wydajniejsza metoda konsumpcji niż palenie – dla uzyskania takich samych efektów wystarczy zdecydowanie mniejsza ilość suszu. Brak dymu to też większa dyskrecja i mniejsza uciążliwość dla otoczenia, szczególnie innych domowników. Jeśli więc jesteś fanem zielonych roślinek lub jest nim bliska Ci osoba, świetnym pomysłem może okazać się vaporizer przenośny, czyli urządzenie umożliwiające wygodne odparowanie kannabinoidów z suszu. Poniżej prezentujemy najciekawsze dostępne obecnie modele, które doskonale sprawdzą się na prezent pod choinkę.

Linx Gaia Vaporizer – elegancja i jakość na najwyższym poziomie

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

Linx Gaia Vaporizer to nowość na polskim rynku. To niewielkie urządzenie zamknięte w eleganckiej i wytrzymałej metalowej obudowie, które wyglądem przypomina e-papierosa typu box mod, co umożliwia zachowanie dyskrecji nawet w przypadku inhalacji poza domem. Od świetnego wyglądu ważniejsze jest jednak działanie urządzenia, to zaś jest w przypadku Linx Gaia wyśmienite.

Jest to pierwszy vaporizer z kwarcową komorą grzewczą, co w połączeniu ze szklanym ustnikiem zapewnia doskonały smak pary, wolny od jakiegokolwiek posmaku poza czystym smakiem suszu, o niebo lepszym niż w przypadku jego palenia. Linx Gaia wykorzystuje przede wszystkim konwekcyjne (strumieniem gorącego powietrza) ogrzewanie, dogrzewa jednak susz również metodą kondukcyjną, czyli ściankami komory grzewczej. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą wydajność inhalacji oraz równomierne ogrzewanie suszu. Z boku urządzenia znajdziemy czytelny wyświetlacz OLED oraz przyciski umożliwiające regulację temperatury z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza – pozwala to na dopasowanie do indywidualnych preferencji parametrów pary, czyli jej mocy, gęstości oraz temperatury. Ogromnym atutem jest też błyskawiczne nagrzewanie – Linx Gaia jest gotowy do pracy już w 20 sekund od uruchomienia!

Z racji na oferowany styl inhalacji Linx Gaia będzie doskonałym rozwiązaniem na miłośników skrętów – umożliwia on bardzo długie inhalacje, składające się wielu zaciągnięć pod rząd, w dodatku wykorzystując do tego bardzo małą ilość suszu, rzędu 0,2 g. Jakość pary produkowanej przez ten vaporizer stoi na absolutnie najwyższym możliwym poziomie. Jednocześnie Linx Gaia jest zdecydowanie tańszy niż inne modele oferujące zbliżone doznania, np. DaVinci IQ Vaporizer. Będzie to więc doskonały wybór.

VapCap M Vaporizer – niezwykła wydajność w niezwykłej cenie

VapCap M Vaporizer to jeden z najmniejszych vaporizerów na świecie – jest niemal dokładnie wielkości zwykłego papierosa! Nie daj się jednak zwieść jego niepozornym gabarytom – ten waporyzator to prawdziwa bestia! W odróżnieniu od wcześniejszych, szklanych modeli, VapCap M jest niemal w 100% wykonany ze stali nierdzewnej, co zapewnia jego ogromną trwałość.

Vaporizer Premium - VapeFully
Vaporizer Premium - VapeFully
Vaporizer Premium - VapeFully
Vaporizer VapeFully

Jest to vaporizer w 100% analogowy – nie posiada on baterii ani żadnych komponentów elektrycznych bądź elektronicznych. Źródłem ciepła potrzebnego do ogrzania suszu jest płomień zapalniczki żarowej, którym jest ogrzewana specjalna nasadka komory grzewczej, wyposażona dodatkowo we wbudowany czujnik temperatury informujący o tym, kiedy przerwać ogrzewanie. Jest to bez dwóch zdań najbardziej oszczędny vaporizer dostępny na rynku – do w pełni satysfakcjonującej inhalacji zużywana jest ilość poniżej 0,1 g suszu, para produkowana przez ten model jest zaskakująco mocna.

Z racji na oferowany styl inhalacji VapCap M będzie doskonały rozwiązaniem dla miłośników fifki – umożliwia on szybkie, bardzo intensywne inhalacje przy użyciu śladowych ilości materiału. Ogromnym atutem jest też cena – VapCap M kosztuje 219 zł. „Jeśli nie chcemy wydać dużo to VapCap M będzie zdecydowanie lepszym pomysłem niż najtańsze elektroniczne vaporizery, jak np. Snoop Dogg G Pen czy Titan 2 Hebe. Nie tylko zapewni on bez porównania lepsze doznania, ale też z racji na materiały użyte do produkcji i najwyższą jakość wykonania będzie bezpieczny dla zdrowia, w odróżnieniu od modeli wspomnianych powyżej.” – komentuje w rozmowie z nami Ryszard Fazowski z VapeFully, ekspert z zakresu waporyzacji.

HydroBrick MAXX Vaporizer – prawdziwa gratka dla miłośników bonga!

Wśród miłośników bonga niestety nadal pokutuje przekonanie, że nic nie upali ich równie mocno. Błąd! HydroBrick MAXX Vaporizer to urządzenie, które nie tylko dostarczy doznań równie mocnych, ale jednocześnie nie będzie fatygować naszych płuc. Jest to również model całkowicie analogowy – płomieniem mini-palnika butanowego ogrzewane jest zasysane do komory powietrze, które następnie ogrzewa susz powodując intensywną produkcję pary o niesamowitym smaku i mocy tak wielkiej, że potrafi ona wprawić w osłupienie nawet prawdziwych weteranów. Jest to więc w pełni konwekcyjne ogrzewanie. Co jeszcze lepsze, do w pełni satysfakcjonującej inhalacji wystarczy ilość suszu tak mała jak 0,15-0,2 g.

Na czym polega wyjątkowość HydroBrick MAXX? Jest to waporyzator wyposażony szklane złącze o szlifie 18 mm, co pozwala na szeroki wachlarz zastosowań. – do tego złącza można po prostu podłączyć szklany ustnik znajdujący się z zestawie, wówczas HydroBrick MAXX będzie działał identycznie jak słynny Sticky Brick Original. Zamiast ustnika możemy jednak podłączyć (również znajdujący się w zestawie) wężyk, którego drugi koniec jest umieszczany w posiadanej przez nas fajce wodnej – wówczas para jest filtrowana przez wodę, co dodatkowo ją schładza i nawilża, czyniąc inhalację  bardziej komfortową i umożliwiając branie jeszcze większych buchów. Trzecią możliwością jest dokupienie dedykowanego bubblera (filtra wodnego) montowanego bezpośrednio na szklanym szlifie. W każdej z tych 3 konfiguracji HydroBrick MAXX działa naprawdę niesamowicie.

Jeśli więc interesuje Cię urządzenie, które będzie w stanie z powodzeniem zastąpić bongo, to bez dwóch zdań będzie to HydroBrick MAXX. Dostarczy on wyjątkowo mocnych doznań, jednocześnie pomagając zadbać o kondycję dróg oddechowych oraz stan portfela, ponieważ zużycie suszu będzie znacznie mniejsze niż przypadku palenia z bonga.

Gdzie kupić vaporizer?

Wszystkie powyższe modele posiada w swojej ofercie sklep z vaporizerami VapeFully, specjalizujący się z bezpiecznych dla zdrowia waporyzatorach klasy premium. Myśląc nad zakupem vaporizera zdecydowanie warto więc ten sklep odwiedzić, szczególnie biorąc pod uwagę możliwość skorzystania z bezpłatnej porady fachowego doradcy, który pomoże dobrać sprzęt odpowiadający naszym potrzebom i oczekiwaniom. Każdy z powyższych modeli jest z pewnością wart uwagi, podobnie zresztą jak waporyzacja w ogóle – zbliżające się Święta oraz rozpoczynający się wkrótce po nich nowy rok to doskonała okazja aby sprawić sobie w prezencie zdrowsze płuca.

Chcesz wiedzieć co mówią uzytkownicy waporyzatorów?
Zapraszamy do artykułu 

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep