Targi konopne w Ostravie KONOPEX 6-8.05.2016 [TARGI]

0
GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

W dniach 6-8 maja w Ostrawie (ExPO černá louka) odbędzie się 1. edycja targów konopnych KONOPEX 2016. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie konopi jako wszechstronnej rośliny, mającej zastosowanie w różnych dziedzinach życia od pokoleń. Targom towarzyszyć będzie konferencja, seminaria, warsztaty oraz after party.

W myśl sloganu „Drzwi do świata konopi”, organizatorzy KONOPEX 2016 z dużym zaangażowaniem przedstawią konopie gościom – życie rośliny od zasadzenia ziarna, przez uprawę, aż po zbiór. Zaprezentowany zostanie także pełny wachlarz zastosowania konopi: w przemyśle, budownictwie, służbie zdrowia i wielu innych dziedzinach życia.

Wśród wystawców z Czech, Słowacji, Polski, Niemiec, Hiszpanii, Anglii i Holandii, będzie można spotkać producentów nasion, nawozów, technologi do uprawy outdoor i indoor, materiałów budowlanych, ale także odzieży, kosmetyków książek, leków, żywności, napojów itp.

Odwiedzający będą mieli okazję spróbować sera z marihuaną, konopnego piwa, lodów oraz wielu innych smacznych i zdrowych produktów. Nie zabraknie także atrakcji dla fanów palenia 😉 Całość odbywać się będzie w miłej oprawie muzycznej. Organizatorzy przewidzieli także konkursy dla zwiedzających.

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

W ramach trzydniowej konferencji, która odbędzie się podczas targów, przedstawione zostaną najbardziej aktualne informacje o możliwościach wykorzystania konopi i technologiach uprawy oraz o aktualnym stanie prawnym. Przewidziane są wykłady, seminaria, warsztaty i rozmowy z wybitnymi specjalistami z Czech i Słowacji.

Na zewnątrz przygotowana będzie strefa relaxu gdzie, napijesz się herbaty oraz zapalisz fajkę wodną. Ciekawostką będzie również Street Art Jam z tematem przewodnim – konopie, zlokalizowany tuż przy hali targów.

Finałową atrakcją będzie after party w klubie Marley. Dla wszystkich posiadających opaskę z targów KONOPEX zapewnione będą zniżki cenowe. Zniżki obowiązują również przy zwiedzaniu okolicznych zabytków Ostrawy.

Koszt udziału w targach dla zwiedzających to 80 koron (bilet jednodniowy) lub 180 koron (bilet dwudniowy). Bezpłatny wstęp jest przewidziany dla dzieci w wieku poniżej 12 lat i opiekunów osób starszych.

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep