GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

Prace nad legalizacją w sejmie ruszyły pełną parą. To bardzo dobry sygnał, jednak czy pociąg ruszył w dobrym kierunku? W zespole, o dosyć kontrowersyjnej nazwie, nie znajdziemy posłów PiS’u. Nazwa zapewne nie zachęci ich do dołączenia. Przygotowanie merytoryczne uczestników zespołu na poziomie co najwyżej średnim. Kiedy ludzie są wsadzani do więzień za 3 krzaki, parlamentarzyści dyskutują o legalizacji.

Niech się w końcu zajmą nami a nie sobą. Mamy dosyć absurdalnych wyroków i chowania się po kątach. Mamy dosyć najostrzejszego prawa w Polsce i gnębienia przez tych, którzy powinni nas chronić. Cały świat jest tego świadom i czerpie z tego korzyści. Chcecie naszego wsparcia, naszych głosów? Zadbajcie o nas. Zadbajcie o Wasz wielomilionowy elektorat. Chcemy legalizacji ale dużo bardziej NIE CHCEMY być traktowani z pogardą i wsadzani do więzień. To nie Wasza polityczna walka jest najważniejsza a nasze zdrowie psychiczne, fizyczne i nasza Wolność.

Mój ziomo siedział na ławce z gibonem teraz siedzi na dołku. Mój ziomo za 0,007 grama na izbie, sprawa jest w toku. Mój ziomo uprawiał krzaka teraz mu grożą 2 lata. Mój zimo już nigdy nie będzie prawnikiem bo dostał wyrok w zawiasach. Mój ziomo jara zioło, nie pije, nie ćpa. Mój zimo to gangsta. Wy to PATOLEGALIZACJA. Dajcie nam LEGALIZACJI

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here