Poseł Andrzej Dołecki przywozi z Holandii marihuanę medyczną dla chorych dzieci. Interweniuje policja! (materiał nieopublikowany w mediach)

3
cannabisland

Poseł Andrzej Dołecki 7 października 2015 przywiózł z Holandii marihuanę medyczną i przekazał ją rodzicom dzieci chorych na lekoodporną padaczkę, którzy pikietowali przed Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie w obronie dr. Marka Bachańskiego, który eksperymentalnie leczył ich dzieci marihuaną medyczną. W sprawie lekarza toczy się śledztwo, zawiadomienie złożył szpital. Na miejscu pojawiła się też posłanka Wanda Nowicka. Zaraz po tym jak media opuściły teren Centrum Zdrowia Dziecka, interweniowali nieumundurowani funkcjonariusze szukając leku w postaci marihuany medycznej.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

3 KOMENTARZE

  1. Jak mnie irtyują ci kretyni na służbach którzy zamiast kierować się miózgiem robią to za pomocą prawa które i tak ich rucha w dupe,

  2. W końcu zaczyna się robić o tym głośniej. Ludzie zaczynają widzieć w tym nie narkotyk, a lek, który może pomóc wielu osobom. Pozostaje sprawa uregulowania tego prawnie – tutaj zaczynają się schody. PiSiory i POrąbańce stanowczo nazywają to dalej narkotykiem!

Comments are closed.