cannabisland

W sumie 53 krzewy marihuany i 5 kg amfetaminy w jednym z mieszkań w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Plantację zlikwidowali tamtejsi policjanci. Zatrzymali też 29 latka, który zajmował się domową uprawą konopi indyjskich.

Zatrzymany przez mundurowych mieszkaniec Świdnicy trafił do aresztu. Grozi mu nawet do 8 lat za kratkami. O dużej uprawie marihuany policjanci otrzymali cynk od anonimowego informatora.

W pokojach wynajmowanego mieszkania ujawnili w sumie 52 krzaki marihuany o wysokości ok. półtora metra. Po dokładnym przeszukaniu wszystkich pomieszczeń znaleźli też 5 kg amfetaminy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli też profesjonalny sprzęt i urządzenia do uprawy konopi. 29 latek wpadł w ręce policjantów wówczas, gdy przyjechał do wynajmowanego mieszkania, żeby podlać rośliny.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Niepierwsza plantacja w wynajętym mieszkaniu

Niecałe dwa miesiące temu policjanci z Polkowic (woj. lubuskie) również zlikwidowali domową uprawę w wynajmowanym mieszkaniu. O 11 krzaków marihuany dbał 27 latek. Więcej o przykrej przygodzie, która spotkała tego małorolnego plantatora możecie przeczytać tu: https://www.cannabisnews.pl/wynajal-pokoj-w-ktorym-uprawial-konopie/

Źródło: www.policja.pl