Ponad kilogram marihuany, prawie sto krzaków konopi indyjskich, extasy, kokainę oraz sprzęt do uprawy – policjanci z Ostrołęki zlikwidowali plantację marihuany w centrum miasta.

W wyniku szeroko zakrojonej akcji funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego w Ostrołęce, zatrzymano 31-latka, podejrzewanego o uprawę, posiadanie oraz handel marihuaną i twardymi narkotykami. plantacja marihuany w ostrołęce cannabisnews

– W ubiegły czwartek policjanci zatrzymali podejrzanego o prowadzenie plantacji mężczyznę. W chwili zatrzymania był całkowicie zaskoczony. W wyniku przeszukania wynajmowanych przez niego pomieszczeń gospodarczych, funkcjonariusze znaleźli profesjonalnie przygotowaną plantację. Rosło na niej aż 94 krzewy konopi indyjskich. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli również prawie 1,2 kg substancji, która po wstępnych badaniach okazała się być marihuaną – mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Ponad kilogram marihuany, prawie sto krzaków konopi indyjskich, extasy, kokainę oraz sprzęt do uprawy - policjanci z Ostrołęki zlikwidowali plantację marihuany w centrum miasta.
Oprócz sprzętu do uprawy i narkotyków, na terenie plantacji, znaleziono wagi elektroniczne i gotówkę w różnych walutach o wartości kilku tysięcy złotych. Zebrane materiały dowodowe pozwoliły na postawienie mężczyźnie zarzutów.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Wobec podejrzanego zastosowano tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. O dalszych losach zadecyduje Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce.

Jak zachować się podczas przeszukania mieszkania? Przeczytaj poradę prawną.

Źródło: ”www.moja-ostroleka.pl”