grow shop, sklep ogrodniczy, uprawa roslin
grow shop, sklep ogrodniczy, uprawa roslin
grow shop, sklep ogrodniczy, uprawa roslin
grow shop, sklep ogrodniczy, uprawa roslin
GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer
 • Jan Niezbędny

  Marihuana poprawia znacząco jakość życia osób chorych, także śmiertelnie. Poprawia apetyt, likwiduje bardzo, bardzo skutecznie bezsenność, działa przeciwbólowo. Wiele osób terminalnie chorych woli używać marihuany niż morfiny – uśmierza ból tylko trochę słabiej, natomiast pozwala normalnie, normalnie żyć.
  Nawet nie zauważycie, że ktoś używał marihuany jeżeli jej używał.

  Ludzie, którzy chcą kontrolować nasze ciała to jacyś psychopaci. Nigdy! To nasze ciała, do cholery.

 • Seb

  Co za ignorant. Marihuana jest najbezpieczniejszą substancją psychoaktywną znaną człowiekowi!!! W praktyce nie da się jej przedawkować. Preparaty legalne są o wiele bardziej niebezpieczne. Alkohol i papierosy są przykładem, że Państwo ma nasze zdrowie w dupie!!!

  • 16 letni palacz :)

   Najbezpieczniejsza jest pod względem dawki śmiertelnej i jeżeli potrafi się jej uzywać, jeżeli ktoś pali 2/3g dziennie z rury to rozpierdoli sobie krtań, przełyk, oskrzela. Dodatkowo dopóty palisz uszkadza Twoją pamięć krótkotrwałą, po odstawieniu 2/3 miesiące problem znika (wiem po sobie). Od marihuany bezpieczniejsze jest chyba tylko LSD 🙂 Pozdrawiam chłopaku i zgadzam się z Tobą w wiekszości kwestii.

 • Sebastian

  „państwo dba o to żeby nie rozprzestrzeniać narkotyków” Nawet nie wiem kim ten Neuman jest, bo polityki nie rozumiem i rozumieć nie chce, ale w takim razie co robią te alkohole, papierosy, kawy na półkach sklepowych? Sam doświadczyłem zniszczenia jakie niesie ze sobą alkohol, jakie niosą ze sobą fajki, ja nie muszę palić marihuany, nie muszę narazie się nią leczyć, ale nie chce żyć w kraju, który odbiera mi wolność, dając mi jedynią tą fikcyjną pod tytułem „nie siedzisz w kiciu to się ciesz”, co to za sens? O co mu chodzi z tym, że lecząc dziecko własną marihuaną można mu zrobić krzywde? Doktorze, profesorze, polityku, czy ktoś innym panie Neuman, w domu dziecku można głupim słownik do języka angielskiego zrobić krzywde, robicie z ludzi idiotów na samym początku, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby głosować na jakiegokolwiek polityka, wiadomo bez tego się nie obejdzie, ja odpuszczam sobie ten przywilej i zostawiam go innym…barankom..

  • sebastian

   Gość będzie decydował za co, kiedy i w jaki sposób mnie zamkną w puszce, śmiech na sali co się na tym świecie dzieje… sram na Was wszystkich, co Wam się wydaje..