GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

Sport i marihuana ida w parze i wiemy o tym doskonale nie od dzisiaj. W sportach walki pomaga w rekonwalescencji, regeneracji i działa przeciwbólowo. W turnieju High Rollerz, zawodnicy BJJ walczą o pół kilo zioła a bracia Diaz nie kryja zamiłowania do konopi od zawsze. Tym razm jeden z nich, Nate, odpalił grubego gibona podczas swojego Open Workout na UFC 241.

Nate Diaz jest znany ze swojego zamiłowania do marihuany, z którym się w ogóle nie kryje. Konopie indyjskie są od lat stosowane w rozmaitych sportach walki o czym pisaliśmy tutaj.
Tym razem jedne z najlepszych zawodników UFC na świecie wyszedł z jointem na tzw.: Open Workout przed UFC 241.

Po ściągnieciu kilku porządnych buchów przystąpił do ‚treningu’. Sam fakt odpalenia skręta spotkał się z wielkimi brawami ze strony widowni. Z resztą zobaczcie sami:

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

MMA i Marihuana w Polsce.

W Polsce zawodnicy tacy jak Borys Mańkowski nie kryja się również ze swoim pozytywnym stosunkiem do marihuany. Ostatnio na jednym z Live’ów, przez przypadek, przyznał, że pali marihuanę. To nagranie zrodziło wiele kontrowersji i pytań na które odpowiedział w poniższym Q&A:

Borys Mańkowski podjał ostatnio również współpracę z firmą Vapefully gdzie używa bardzo ciekawego waporyzatora HydroBrick Maxx, film możecie zobaczyc tutaj.Borys Mańkowski i Vapefully podjeli współpracę. Fighter MMA testuje waporyzator HydroBrick Maxx.

Firma Vapefully jest liderem waporyzacji w Polsce, z która współpracujemy już kilka lat. Dokonując zakupów bezpośrednio przez linki na CannabisNews.pl, wspieracie nasz portal, za co bardzo dziękujemy. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi sklepami, więc ze spokojnym sumieniem możemy wam polecić każdy waporyzator, który znajdziecie na stronie Vapefully

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep