GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

Zlikwidowano laboratorium przystosowane do produkcji oleju RSO. Zabezpieczono 430 kg suszu, 20 litrów oleju RSO oraz 300 litrów substancji wykorzystywanych do produkcji samego oleju z konopi indyjskich. Zatrzymano trzy osoby z czego dwie aresztowano. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wlkp.

CBŚP z Gorzowa Wielkopolskiego po wielotygodniowej pracy ustaliło, iż w gminie Krzeszyce produkowany jest olej RSO. Olej był następnie rozprowadzany za pośrednictwem internetu.

W hali, w której produkowano olej RSO znaleziono kilkadziesiąt worków wypełnionych suszem oraz różnego rodzaju substancje niezbędne do produkcji.  Na miejscu, gdzie znajdowała się pełna linia produkcyjna, zatrzymano dwie osoby, w tym młodego mężczyznę odpowiedzialnego bezpośrednio za produkcję oleju RSO.

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

Olej RSO, w wielkim skrócie, jest to ekstrakt z marihuany, zawierające cenne kannabinoidy, (zobacz jakie są rodzaje kannabinoidów) w tym THC – tak niezbędne przy leczeniu różnego rodzaju schorzeń. THC jest w Polsce nielegalne, dlatego też ludzi produkujących ten lek ściga się i wsadza do więzień. W domu, gdzie zatrzymano trzecią osobę, policjanci znaleźli produkt już gotowy do sprzedaży rozlany do buteleczek i dozowników.

Łącznie zabezpieczono 430 kg suszu konopi, 20 litrów oleju z marihuany oraz 240 litrów izopropylu i 60 litrów etanolu, dzięki którym przeprowadzano ekstrakcję. Z zabezpieczonego suszu oraz alkoholu można by było wytworzyć około 200 litrów leku, wartego, jak podaje policja, 800 tysięcy złotych.

Śledztwo nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, wytwarzania oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających.

Poniżej materiał wideo oraz pozostałe zdjęcia:

Źródło: ”http://www.cbsp.policja.pl/”

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep

1 KOMENTARZ

  1. Kiedyś to musiało nastąpić bo była to już produkcja na skale światową. 20 litrów oleju to już spora ilość a produktów na sto razy tyle. Jak ktoś stracił źródło oleju RSO to polecam Pana Marka pod logostubble@protonmail.com. Sprawdziłem wiele ludzi ogłaszających się ale polecić mogę tą osobę.

Comments are closed.