Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Bardzo wymownie, bo w zielonym garniturze i z liściem konopnym na klacie Mata nawoływał do depenalizacji marihuany w Polsce. Jego apel miał miejsce podczas Bestselerów Empiku, gdzie młody raper odebrał statuetkę za płytę Młody Matczak.

Nawoływanie przez Matę do depenalizacji konopi indyjskich, jest pokłosiem jego zatrzymania sprzed kilku tygodni. Przypomnijmy wówczas raper miał przy sobie nieduże ilości zioła. Trafił na policyjny dołek. Mundurowi przeszukali jego mieszkanie. Cały artykuł na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Podczas rozdania statuetek Bestselery Empiku Mata pokazał, że akcją zatrzymania go przez policję niezbyt się przejmuje, a co więcej okazała się ona impulsem, żeby powalczyć o depenalizację marihuany nad Wisłą. Statuetkę raper odbierał w zielony garniturze z naszyjnikiem z zawieszką liścia konopi.

– Maty dzisiaj nie mogło być z nami, ale jestem ja – Skute Bobo. Słuchajcie, chciałem powiedzieć coś. Ja dwa tygodnie temu zostałem złapany za posiadanie marihuany. Chciałem coś zdementować. Wiele osób uważa, że to była jakaś akcja promocyjna. To nie była akcja promocyjna. Po prostu byłem w pracy, ciężki dzień. Skończyłem pracę, pojechałem z kolegą na piłkę. Chcieliśmy z kolegami się trochę wyluzować. Złapali nas panowie policjanci – powiedział raper.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Nie lans tylko walka o depenalizację

Mata chce całą swoją energię oraz uwagę, którą poświęciły mu ogólnopolskie media wykorzystać i przekierować na kwestię legalizacji zioła w Polsce.

– Ja uważam, że marihuana, cała Polska jest w niej zakochana i chciałem ogłosić, że w związku z tą sytuacją i tym, co zrobiły media, chcę nagłośnić temat marihuany w Polsce. Rozpocząć walkę o depenalizację tego narkotyku, ponieważ uważam, że jest ważny szczególnie w naszej społeczności, artystycznej, muzycznej. Jest od wielu lat inspiracją dla muzyków. Chciałbym poprosić moich fanów oraz fanów muzyki, aby przyłączyli się do walki o depenalizację marihuany – dodał Mata.

Pozostaje nam tego młodego artystę wspierać w tej kwestii i trzymać za niego kciuki.

Źródło: https://www.pudelek.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja