MARIHUANOWA DIETA – NOWA „DIETA CUD”?

0
DIETA MARIHUANA ODCHUDZANIE

Dieta warzywna, dieta lodowa, dieta owocowa itp. – kto z nas choć raz nie katował się byciem na diecie, żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę i zejść do upragnionego rozmiaru? Oto najnowsze odkrycie świata nauki – MARIHUANOWA DIETA!

odchudzajace wlasciwosci marihuany

Podoba ci się? Polub nas

O czym mowa? Mowa tu o najnowszym odkryciu naukowców, którzy stwierdzili iż… marihuana zawiera właściwości odchudzające, w skrócie- palenie marihuany pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę. The American Journal of Medicine opublikował wyniki badań przeprowadzonych przez Beth Israel Deaconess Medical Center, University of Nebraska oraz Harvard University. Naukowcy stwierdzili, iż 17 milionów palaczy marihuany, którzy zamieszkują Stany Zjednoczone, są szczuplejsi i mają niższy poziom cukru we krwi aniżeli reszta mieszkańców tego kraju. Twierdzą oni, iż przyczyną tego zjawiska może być wytwarzana przez konopię adiponectina, która bierze czynny udział w metabolizmie lipidów i glukozy.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Oczywiście w Polsce nie jest jeszcze możliwym przejście na taką dietę cud, jednak z pewnością można zauważyć, iż istnieje korelacja pomiędzy paleniem marihuany a zachowaniem szczupłej sylwetki. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak liczyć na możliwość przekonania się o tym na własnej skórze w najbliższej przyszłości.

Źródło: www.complex.com