Manifestacja zwolenników medycznej marihuany

1
Manifestacja na rzecz medycznej marihuany

20 kwietnia w Warszawie Wolne Konopie organizują demonstrację zwolenników stosowania medycznej marihuany w medycynie. Będzie to również manifestacja  w obronie oskarżonego o przemyt oleju z konopi Jakuba Gajewskiego (grozi mu 15 lat więzienia). Olej, który miał przy sobie Jakub, przeznaczony był dla pacjentów, którym przynosi on ulgę w cierpieniach

Swoją obecność potwierdzili czołowi kandydaci na prezydenta, czyli Janusz Palikot, Magdalena Ogórek oraz Janusz Korwin-Mikke. Pamiętajcie, że obecnie trwa kampania wyborcza, więc całą akcją na pewno zainteresują się mainstreamowe media. Czym będzie nas więcej, tym szybciej uda nam się zmienić nieludzkie przepisy.

 

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Stanowczo sprzeciwiamy się obecnemu prawu, które traktuje użytkowników marihuany medycznej, czyli osoby chore, jako przestępców, a Jakuba jako dilera.

Jeżeli i Ty masz dość życia w państwie, które w ten sposób traktuje swoich obywateli, wyraź swój sprzeciw i weź udział w manifestacji!

Podoba ci się? Polub nas

Scenariusz wydarzenia

(Scenariusz będzie uaktualniany, ostateczna forma pojawi się w Sobotę 18.04)

12:00 – spotkanie pacjentów i opiekunów pod Ministerstwem Zdrowia (konferencja dla TV – apel pacjentów i ich opiekunów w celu ochrony ich zdrowia + petycja w celu zalegalizowania używania konopi w medycynie)

16:20 Zbiórka pod Sejmem

Wypowiedź zaproszonego gościa,

16:40 Przemarsz pod Ministerstwo Sprawiedliwości

Wypowiedź pacjentów i opiekunów – petycja do Ministra Sprawiedliwość w celu wzięcia pod ochronę prawną pacjentów i ich opiekunów używających konopi w celach medycznych.

 

Do zobaczenia 20 kwietnia w Warszawie o godz.16.20 ! Tylko razem możemy coś zmienić!

Comments are closed.