GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

Dwóch zamaskowanych mężczyzn rozdawało marihuanę w centrum Manchesteru. Mimo późniejszego zatrzymania udało się im rozdać zioła o wartości blisko 1000 USD. Mówią, że “to dopiero początek”.

W Wielkiej Brytanii rośnie liczba głosów opowiadających się za legalizacją marihuany do użytku rekreacyjnego. Urzędnicy parlamentu sugerują nawet, że można to zrobić w ciągu najbliższych pięciu lat. Jak widać dla niektórych to za długo.Zamaskowani mężczyźni rozdawali darmową marihuanę w Manchesterze

Po co czekać na legalizację?

Dwóch mężczyzn w kominiarkach, zostało nakręconych w centrum Manchesteru jak rozdawali przechodniom konopie indyjskie. Na nagraniu widzimy dwójkę mężczyzn w Piccadilly Gardens, jednego z najbardziej zielonych obszarów miasta, stawiających znak “DARMOWE ZIOŁO”. W kilka minut wzbudzili zainteresowanie przechodniów, którzy ustawiali się do niech wręcz w kolejce po darmowe topki. 

Zgodnie z tym co podaję High Times, “Wyjęci spod prawa” (OUTLAWZ) rozdali kilkadziesiąt pakunków z marihuaną wartą blisko 1000 USD. MAteriał został nakręcony 14 lipca i tego samego dnia udało się Policji zatrzymać jednego z “zielonych świętych mikołajów”. Drugi OUTLAW – tak nazywają siebie aktywiści – zdołał uniknąć zatrzymania. 

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

Wyjęci spod prawa vs. ustawodawstwo

„Nie możesz aresztować osoby o nieprawdziwym imieniu i bez twarzy. Prawnicy OUTLAWZ doskonale znają się na tym co robią” czytamy w oświadczeniu tej ‘organizacji’, rozdawanie darmowego zioła “to dopiero początek” – dodają. Zamaskowani mężczyźni rozdawali darmową marihuanę w Manchesterze 

“Kwestionujemy brytyjskie prawo i ustawodawstw. Lubimy testować nasze władze” powiedział jeden z członków OUTLAWZ w rozmowie z Metro. „Dopóki ktoś nie przekona nas, że istnieje uzasadniony powód, aby konopie indyjskie były nielegalne, będziemy nadal robić to, co robimy i przesuwać barierę, niezależnie od prawa”.

Legalizacja w UK w ciągu 5 lat?

Wielu prawodawców w Wielkiej Brytanii podziela ten pogląd. Grupa parlamentarzystów niedawno wróciła z delegacji rozpoznawczej w Kanadzie przynosząc bardzo optymistyczne nastawienie do legalizacji w Kanadzie. W Wielkiej Brytanii  marihuana jest nadal narkotykiem “klasy B”, posiadanie, uprawa i dystrybucja są nielegalne. Dwaj deputowani, którzy brali udział w podróży do Kanady, David Lammy z Partii Pracy i Lib Dem Norman Lamb, przewidują pełną legalizację konopi indyjskich w UK w ciągu najbliższych pięciu lat. Marihuana medyczna została tam zalegalizowana w zeszłym roku, mimo to nie jest ogólnodostępna a leczenie jest utrudnione. 

Lammy, zwolennik legalizacji, przedstawił swoją wizję legalnego rynku marihuany w Wielkiej Brytanii:

„Chcę, aby rynek został zalegalizowany, uregulowany i odebrany organizacjom przestępczym” – powiedział Lammy, cytowany przez Metro. „ Chcę, aby moc tego towaru została zmniejszona, opodatkowana i odpowiednio zorganizowana w tym kraju ”.

 

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep