GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

To się nazywa marketingowy majstersztyk. W zeszły piątek, firma Ritter Sport i jej limitowana edycja czekolady „Schoko & Gras“ (Czeko i Trawa – tł. red) zdobyła serca wszystkich miłośników marihuany. Przypomnijmy, że produkt został wprowadzony na rynek z okazji 20 kwietnia (420), czyli światowego dnia palaczy marihuany i został wyprzedany w ciągu 48 godzin.

Zielony Superfood

W konopnej czekoladzie jest dodatek ziaren konopnych – 7,5 grama w 100 gramowej tabliczce czekolady. Czekolada nie posiada THC, natomiast jest bogata w zdrowe białko oraz całe spektrum innych zdrowych składników, których nie brak w ziarnach konopi. Nie bez przyczyny ziarna tej rośliny noszą miano “Superfood”.

Mimo braku THC, ludzi dopadł prawdziwy rausz zakupowy – Produkt został całkowicie wyprzedany na stronie producenta. 10 ton czekolady, czyli 100.000 tabliczek czekolady powędrowało do miłośników marihuany w ciągu 48 godzin.

Tabliczka za 149 euro

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

Niestety nie będzie reedycji tudzież “dotłaczania” nakładu. “Co się skończyło, musiało się skończyć – na tym polega edycja limitowana” – odpowiada firma Ritter Sport.

Aktualnie czekolada jest do kupienia na Amazon lub ebay w cenie od 13 do 20 euro. Pewien uzytkownik wystawił ją nawet za kwotę 149 euro – naszym zdaniem coś więcej, niż ta czekolada, pomogło mu w ustalaniu tej ceny 🙂

Źródło: ”business-punk.com”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here