GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

W zeszłym roku weszła w życie ustawa o medycznej marihuanie. Teoretycznie, preparaty powinny być dostepne. Niestety, lekarze wciąż nie mają wystarczającej wiedzy, aby podjąć się leczenia. Konferencja pt. „Medyczna marihuana w teorii i praktyce – nauka, medycyna, prawo” chce to zmienić.

Zapraszamy na trzecią, organizowana przez Fundację Krok Po Kroku i Koalicję Medycznej Marihuany, Międzynarodową Konferencję pt. „Medyczna marihuana w teorii i praktyce – nauka, medycyna,prawo”, która odbędzie się przy udziale praktykujących lekarzy oraz najwybitniejszych naukowców z Polski i świata. Konferencja odbędzię się we Wrocławiu w dniach 26-27 maja, w hotelu IBIS STYLES.

W związku ze zmianą prawną, jaka – udziałem Koalicji, środowisk pacjenckich oraz przychylnych polityków – zaszła w naszym kraju w kontekście medycznej marihuany, przy organizacji najbliższej konferencji postawiono na gruntowną edukację lekarzy i środowisk medycznych.

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

Niestety, choć Prezydent Andrzej Duda podpisał projekt zmiany ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, co ma zapewnić pacjentom w Polsce legalny dostęp do preparatów na bazie konopi, lekarze wciąż nie mają dostatecznej wiedzy, aby leczyć pacjentów.

Dwudniowa konferencja jest świetnym miejscem nie tylko dla lekarzy i naukowców – pacjenci ich rodziny oraz opiekunowie, będą mogli zaczerpnąć wiedzy z rzetelnych źródeł oraz wymienić się doświadczeniami.

Dokładne informacje odnośnie prelegentów oraz tematów znajdziecie na stronie internetowej fundacji tutaj.

Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji!

 

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep