cannabisland

Siema jestem Markus i jestem dilerem narkotykowym. A ty? Wkrótce też nim zostaniesz. Tymi słowami zaczyna się trailer do najnowszej gry Polskiego studia – Drug Dealer Simulator, w którym wcielasz się w postać dilera.

Polska specjalistą w grach narkotykowych?

Kilka miesięcy temu studio Vile Monarch wydała grę Weedcraft Inc – grę w której gracz budował swoje konopne imperium. Zaczynając z kilkoma krzakami we własnej piwnicy, stopniowo przechodząc na legal. Tak, gra odnosiła się do rzeczywistych procesów legalizacyjnych w USA. Pisaliśmy o tym tutaj

Prawdziwy, “wirtualny” diler.

Nieco inne podejście chce nam zaproponować Byterunners Game Studio. Tutaj wcielamy się ulicznego dilera narkotykowego a w naszym asortymencie będzie znacznie więcej niż marihuana. 

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

“Początkowo musiałem to robić. Brak pracy, brak hajsu, popierdolona rodzina. Nie miałem wyboru – zacząłem sprzedawać. Ale teraz? Teraz jest to mój świadomy wybór. Na dodatek bardzo dochodowy” – mówi Marcus w trailerze gry. 

Jak możemy wywnioskować z trailera, zaczyna się od małych paczuszek z marihuaną na dużych “cegłach” kokainy kończąc. Zakup, odważania, dzielenie i dystrybucja.

Otwierać! CBŚ!

Oprócz ekonomicznych aspektów gry dochodzi symulacja dilera – czyli kilka niezbędnych obowiązków wiążących się z tą profesją. Wymuszenia, haracze, walka z innymi dilerami ale również czas na chwilę odprężenia z bongiem. Ale nie na długo! Niejednokrotnie będziemy musieli “zwijać” cały towar, hajs i uciekać przez okno przed DEA. Nowa polska gra - symulator dilera narkotykowego

Weedcraft INC świata nie zawojował, natomiast spotkał sie z bardzo pozytywnym odbiorem graczy i przychylnymi recenzjami. Jak będzie z Drug Dealer Simulator? Dowiemy się już 6 grudnia tego roku. Na pewno nie umknie ona uwadze Mopsa i będziemy mogli spodziewać się streamów na kanale WeedWeek.