Diler część ze sprzedaży towaru przeznaczył na strawioną przez ogień Australię

0
10 procent od sprzedanego towaru – tyle zaproponował diler na ratowanie strawionej przez pożary Australii. Ratować zniszczony przez ogień kontynent postanowił australijski diler. Jego charytatywna akcja zrobiła w sieci furorę.
epa08098491 A handout photo made available by the Department of Environment, Land, Water & Planning of Gippsland region in Australia on 02 January 2020, showing smoke billowing from a fire burning at East Gippsland, Victoria, Australia. More than 800,000 hectares have been burnt in Victoria's destructive East Gippsland. According to reports, at least 17 people have died and thousands have been evacuated due to catastrophic bushfires in Australia so far. EPA/DELWP GIPPSLAND HANDOUT AUSTRALIA AND NEW ZEALAND OUT HANDOUT EDITORIAL USE ONLY/NO SALES Dostawca: PAP/EPA.
GanjaFarmer
GanjaFarmer
Ganja Farmer
GanjaFarmer

10 procent od sprzedanego towaru – takie wsparcie zaproponował na ratowanie strawionej przez pożary Australii. Pomocy zniszczonemu przez ogień kontynentowi postanowił udzielić australijski diler. Jego charytatywna akcja zrobiła w sieci furorę.

Informacja z zawrotną prędkością obiegła internet. W mediach społecznościowych pojawiły się screeny wiadomości przesłanych przez dilera. Australijczyk uruchomił wszystkie swoje kontakty, żeby poinformować o pomocy, na którą się zdecydował.

Z każdego towaru sprzedanego przez cały weekend Australijczyk przeznaczał 10 proc. na rzecz walki z pożarami i ich skutkami. Pożary w Australii trwające od kilku miesięcy strawiły ponad 10 mln hektarów lasów!

To znacznie więcej niż powierzchnia wszystkich lasów w Polsce. Potrzebne jest każde wsparcie, dlatego pomysł lokalnego dilera jest godny pochwały. W pomoc Australii zaangażowały się też organizacje ekologiczne oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox
Growshop Growbox

Źródło: www.antyradio.pl

nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep
nasiona marihuany outdoor - Sklep